Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

Archived pages: 405 . Archive date: 2014-07.

• Title: JAKO Sport d.o.o.
    Descriptive info: .. JAKO SPORT d.. o.. PON-PET.. 08:00 - 16:00h.. Tel: +385 22 356-000.. Fax: +385 22 356-001.. info@jako.. hr.. HOME.. Novosti.. Proizvodi.. Akcije.. Info.. Jako Klubovi.. Galerija.. More.. U posljednjoj utakmici 35.. kola MAXtv Prve lige Hajduk je na Poljudu s 4:2 nadigrao Osijek i tako se pobjedom oprostio od svojih navijača za ovu sezonu.. Dva je pogotka zabio Milović, a utakmicu su  ...   održao je nadu u opstanak u ligi na životu dramatičnom pobjedom nad Splitom 3:2! Iako su igrali s igračem manje preko sat vremena, gosti su 15 minuta prije kraja vodili 2:1, da bi Doležal i Bačelić-Grgić donijeli veliki preokret Sigećanima.. 01.. 02.. 03.. 04.. Pause.. DNN SlideShow - Markit SlideShow.. 05.. Web by.. Filip Informatika.. |.. SiteMap.. Copyright 2012 Jako d.. Registrirajte se.. Prijava..

Original link path: /
    Open archive

• Title: Kontakt
    Descriptive info: JAKO.. ».. Kontakt.. HR – 22310 Kijevo.. Kijevo bb.. e-mail:.. prodaja@jako.. nabava@jako.. jakomarketing@gmail.. com.. web:.. www.. jako.. Tel:.. +385 22 356 000.. Fax:.. +385 22 356 001.. MB: 1919466 • OIB: 93212768333.. Kako do nas:..

Original link path: /JAKO/Kontakt.aspx

Original link path: /HOME.aspx
    (No additional info available in detailed archive for this subpage)

• Title: Novosti
    Descriptive info: Doležal i Bačelić-Grgić zabili u završnici za preokret protiv Splita.. više.. Hajduk se pobjedom oprostio od svojih navijača nakon desetominutnog prekida.. Splitovci s igračem više na Stanovima svladali Zadar.. U vrlo slaboj utakmici Osijek savladao lošu Rijeku.. Velika pobjeda borbenog Osijeka nad Dinamom.. Pokazali karakter: Splitovci sa desetoricom pobijedili Belupo!.. Bez pogodaka: Bolji Split remizirao sa Lokomotivom.. Dragovoljac pobjedom nad Osijekom pobjegao s dna tablice.. ML.. KADETKINJE PRVAKINJE HRVATSKE!.. Podjela bodova u sjajnoj utakmici u Gradskom vrtu.. Erceg: Siguran sam  ...   četiri pogotka u mreži Slavena.. Split protiv Dinama poveo pa izgubio.. Zadrani "tricom" ispratili Osijek i otišli na osam bodova prednosti.. RK Podravka: Pobjeda od 30:28, ali Rostov ide dalj.. Vuković: U šoku sam, primili smo dva naivna gola.. Podravka u zadnjim trenucima izjednačila i podijelila bodove s Lokomotivom.. Remi Splita i Sturma, Vidović opet strijelac.. Izvješće s priprema RNK Split-a u Turskoj.. Stranica 1 od 17.. Prva.. Prethodna.. [1].. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. 10.. Sljedeća.. Posljednja..

Original link path: /Novosti.aspx

• Title: Akcije
    Descriptive info: JAKO PAKETI - ATTACK 2.. 0.. Download PDF.. JAKO PAKETI - CHAMPION.. JAKO PAKETI - PLAYER.. JAKO MINI KATALOG ZA.. KLUBOVE..

Original link path: /Akcije.aspx

• Title: Info
    Descriptive info: Veličine.. Tehnologije izrade.. Kvaliteta.. Download.. KONTAKT.. VELIČINE.. Za svakoga odgovarajuća!.. TEHNOLOGIJE IZRADE.. Sportska tehnologija u primjeni.. KVALITETA.. JAKO LIVING SPORTS – kod nas se KVALITETA piše velikim slovima.. DOWNLOAD.. Skinite JAKO kataloge na Vaše računalo!.. Kontakti svih naših poslovnica!.. FILOZOFIJA.. 20 godina JAKO - 20 godina sportskog duha..

Original link path: /Info.aspx

• Title: Jako Klubovi
    Descriptive info: RNK Split.. Nk Osijek.. Nk Široki Brijeg.. Mnk Kijevo BES.. Rk Podravka.. Hnk Cibalia.. Nk Solin.. HNK Dugopolje.. HNK Val Kaštela.. Nk Croatia.. Nk GOŠK K.. GOMILICA.. HNK Šibenik.. Nk Mosor.. NK Konavljanin.. Nk Dinara.. Rk Nexe.. KK Split.. HKK Široki Brijeg.. Hnk Vrlika.. JK Dubrovnik.. KK Tigar Knin.. PK Jadran.. PK Koprivnica.. SK METAK.. TKD Casper..

Original link path: /Jako-Klubovi.aspx

• Title: Galerija
    Descriptive info: Search.. Tagovi.. JAKO Shop Osijek.. (9 Fotografija).. Jako Shop Split.. Nove serije za 2011.. godinu.. (4 Fotografija).. Prodajni prostor.. (12 Fotografija).. (3 Fotografija).. Promo Pictures.. (97 Fotografija).. SpringBreak Ponuda.. (8 Fotografija)..

Original link path: /Galerija.aspx

• Title: Doležal i Bačelić-Grgić zabili u završnici za preokret protiv Splita > Jako d.o.o.
    Descriptive info: Nada Hrvatskog dragovoljca u ostanak još uvijek tinja.. Momčad Davora Mladine svladala je Split 3:2 te se bodovno izjednačila s devetoplasiranim Slaven Belupom, koji u nedjelju igra protiv Zadra.. Splićani su se pak doveli u nezavidnu situaciju glede borbe za Europu.. Imaju identičan broj bodova kao Lokomotiva, no zagrebački sastav tek ima odigrati svoj susret 35.. kola (na Maksimir stiže Rijeka).. Sigećani su do pobjede nad Crvenima stigli u vrlo dramatičnoj završnici golovima Doležala u 77.. i Bačelić-Grgića u 85.. minuti.. Split je igrao s igračem manje od 26.. minute kada je isključen Glumac.. Iz jedanaesterca koji je nastao kao posljedica toga, Dragovoljac je poveo (Bačelić-Grgić), no gosti su u drugom dijelu preko Bilića (11 m) i Ercega poveli 2:1.. Ipak, završnica je pripala domaćinu, koji je u ovom susretu odlučio ne naplatiti ulaz svojim navijačima kako bi dobio što veću podršku.. Nogometaši iz Parka mladeži bolje su otvorili susret te su zaprijetili preko Bellea, koji se vratio u momčad nakon što mu je ukinuta suspenzija, Bilića i Kvesića.. Najbliži golu bio je potonji.. Bilo je to u 20.. minuti kada je Belle odigrao za Vidovića, ovaj za Kvesića, koji je s desetak metara gađao malo pored vratnice.. I onda, u 26.. minuti trenutak koji je  ...   odmor je otišao s minimalnom prednošću, a u poluvremenu je trener Splita Ivan Matić načinio dvije zamjene.. Izvadio je Križanca i Kvesića, a uveo Dujmovića i Vrgoča.. U 51.. minuti Split je bio vrlo blizu izjednačenju, no Bilić je bio neprecizan nakon akcije Vrgoča i Bellea.. U narednom periodu nije bilo puno uzbuđenja, a onda su u kratkom roku pala čak tri pogotka.. U 70.. minuti Brtan je nespretno srušio Vidovića u svom šesnaestercu i za Krečaka nije bilo dileme - novi jedanaesterac.. Loptu je uzeo Bilić i pogodio za izjednačenje.. Samo četiri minute kasnije Erceg je potpuno šokirao Sigećane pogodivši kroz šumu nogu domaćih braniča za 2:1.. No, radost Crvenih nije bila duga vijeka.. Praktički već u sljedećem napadu Krečak je dosudio još jedan kazneni udarac, ovaj put ponovno za domaćina.. S bijele točke precizan je bio Doležal.. Da muka gostiju bude još veća, pobrinuo se u 85.. minuti Bačelić-Grgić.. Bivši igrač Šibenika i Istre kaznio je neodlučnu obranu Crvenih pogodivši neobranjivo s ruba kaznenog prostora.. Do kraja dvoboja Split nije uspio spriječiti veliko slavlje Dragovoljaca, koji u posljednjem kolu gostuju u Osijeku.. Split pak na svom travnjaku dočekuje Lokomotivu, ali će prije toga u subotu na Maksimiru navijati za Rijeku.. Preuzeto sa:.. HRSport.. net..

Original link path: /Novosti/articleType/ArticleView/articleId/389/Dolezal-i-Bacelic-Grgic-zabili-u-zavrsnici-za-preokret-protiv-Splita.aspx

• Title: Hajduk se pobjedom oprostio od svojih navijača nakon desetominutnog prekida > Jako d.o.o.
    Descriptive info: Nogometaši Hajduka pobjedom su se oprostili od poljudskog stadiona za ovu sezonu.. Nakon 106 minuta igre i ukupno šest golova Bili su protiv Osijeka slavili 4:2, što im je prva pobjeda nad klubom iz Gradskog vrta ove sezone.. Hajduk je na odmor otišao s prednošću 2:0 prekrasnim pogotkom Sušića i potom Milovića.. Početkom drugog dijela utakmica je prekinuta zbog učestalih skandiranja HNS-u, Zdravku Mamiću i Davoru Šukeru.. Glavni sudac Marijo Strahonja igrače je poslao u svlačionice, a susret je nastavljen nakon desetak minuta.. Pauza kao da je odlično sjela igračima obiju momčadi pa su u preostalom dijelu igre pala još četiri zgoditka.. Milović je svojim drugim golom povisio na 3:0, da bi B.. Barišić ubrzo smanjio na 3:1.. Do kraja su se u strijelce upisali još Kouassi za Hajduk i Cesarec za Osijek.. U samoj završnici susreta, koji je produžen za 16 minuta, iz igre je izašao i ovacije stadiona pokupio Pašalić, kojemu je ovo bila posljednja utakmica u Hajdukovu dresu na Poljudu.. Hajduk je od samog početka dominirao u posjedu lopte, dok su se Osječani nerijetko branili sa svim igračima iza lopte te su uglavnom čekali kontranapade.. Prvu prigodu imao je Maglica u šestoj minuti kada je na ubačaj Kouassija s desne strane nogom pucao ravno u gostujućeg vratara Malenicu.. Hajduk je često prijetio dugim loptama prema raspoloženom Vršajeviću, koji je nekoliko puta utrčao iza leđa osječke obrane, no vodeći pogodak Bilih pao je udarcem iz daljine.. Pokušali su prvo Andrijašević i Bradarić, a onda je Sušić fantastično pogodio za 1:0.. Bradarić je dodao bosanskohercegovačkom veznjaku, a ovaj s 20 metara ljevicom skinuo paučinu s desnih Maleničinih rašlji.. Osijek je uzvratio tri  ...   17 metara u padu pogodio je uz samu lijevu vratnicu osječkih vratiju.. Drugo poluvrijeme otvorio je Kouassi nepreciznim udarcem s 15 metara iskosa, a onda su počela sve učestalija skandiranja HNS-u, Mamiću i Šukeru sa sjeverne poljudske tribine.. Strahonja je iz tog razloga u 56.. minuti nakratko zaustavio igru, da bi minutu kasnije prekinuo susret i poslao igrače obiju momčadi u svlačionice.. Između tih dvaju događaja Osijek je imao sjajnu priliku za povratak u susret.. Škorić je oduzeo loptu neopreznom Miloviću i krenuo sam na Tomića, ali je uzdrmao suprotnu vratnicu.. Utakmica je nastavljena nakon desetak minuta, a nedugo nakon povratka igrača na travnjak, Hajduk je poveo 3:0.. Bradarić je u 70.. minuti izveo korner, a Milović glavom s pet metara poslao loptu u mrežu Malenice.. Pet minuta kasnije Borna Barišić smanjio je pogodivši iz slobodnog udarca s 25 metara.. U 86.. minuti B.. Barišić odigrao je za Cesarca, koji je s par metara udaljenosti promašio prazna vrata.. Bila je to velika prilika za Osijek da zakomplicira završnicu, no umjesto toga Hajduk je poveo 4:1.. Samo dvije minute kasnije Novaković je poklonio loptu Hajduku, a u nastavku akcije precizan je bio Kouassi.. Taj je pogodak potpuno slomio otpor gostiju, koji su do kraja ipak uspjeli ublažiti poraz.. Asistent je bio najbolji igrač Osijeka Borna Barišić, a realizator Cesarec.. Bilo je to u petoj minuti sudačke nadoknade.. Do kraja se rezultat više nije mijenjao premda su Milić i Pašalić bili jako blizu pogotku.. Hajduk se sada okreće pripremi za derbi s Dinamom na Maksimiru, dok će Osijek u posljednjem kolu na domaćem terenu protiv Hrvatskog dragovoljca pokušati potvrditi ostanak u ligi.. Foto: Bruno Karadža..

Original link path: /Novosti/articleType/ArticleView/articleId/388/Hajduk-se-pobjedom-oprostio-od-svojih-navijaca-nakon-desetominutnog-prekida.aspx

• Title: Splitovci s igračem više na Stanovima svladali Zadar > Jako d.o.o.
    Descriptive info: Split je na Stanovima u borbi za mjesto u Europi sebi priskrbio tri zlata vrijedna boda.. Pobjedu nad ekipom Zadra koja je već osigurala opstanak donio je Ante Erceg u 26.. minuti dvoboja kada je iskoristio odlično proigravanje Kvesića i sa devet metara matirao Matkovića.. Momčad Ivana Matića od 49.. minuti imala je ne samo rezultatsku nego i brojčanu prednost nad domaćinom jer je tad zbog udaranja Vrgoča laktom u lice isključen Ivančić.. No, i  ...   u nekoliko su navrata bili vrlo blizu izjednačenju, ali Vuković je bio na visini zadatka.. Utakmicu je vodio Osječanin Ante Vučemilović-Šimunović.. SASTAVI:.. ZADAR: Matković, Sarić, Jerbić, Neretljak, Šimurina, Muić (od 46.. Weitzer), Banović,.. Oršulić.. (od 64.. Bilaver), Hrgović (od 65.. Jakoliš), Tadić, Ivančić.. Klupa: Pinčić, Čirjak, Bašić, Ikić.. RNK SPLIT: Vuković, Ibriks, Vrgoč, Glumac, Galović, Vidović (od 67.. Radotić), Dujmović, Kvesić (od 78.. Vojnović), Bagarić, Erceg, Roce (od 46.. Baraban).. Klupa: Sunara, Jukić, Radeljić, Mršić..

Original link path: /Novosti/articleType/ArticleView/articleId/387/Splitovci-s-igracem-vise-na-Stanovima-svladali-Zadar.aspx