Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

Archived pages: 274 . Archive date: 2014-03.

• Title: Vaterpolo klub "Jadran" Kostrena | "Jadran Kostrena za sva vremena"
    Descriptive info: .. Vaterpolo klub Jadran Kostrena.. Jadran Kostrena za sva vremena.. Izbornik.. Skoči do sadržaja.. Početna.. O nama.. Uprava.. Ekipa.. Sezona 2014.. Arhiva.. Stare stranice.. Raspored treninga i utakmica.. Nema treninga.. Pobjeda u Makarskoj!.. Komentara.. U 7.. kolu izborili smo prvu ovosezonsku pobjedu i to protiv trenutno vodeće ekipe Galeba.. Utakmica u Makarskoj završila je rezultatom 11-14 za Jadran.. Ovom pobjedom se nakon nepotpunog 7.. kola nalazimo na 4.. mjestu skupine Jug.. Uskoro više.. Ovaj unos je objavljen u.. Novosti.. dana.. 15.. 03.. 2014.. autor.. Sanjin Maržić.. VK Jadran proglašen najuspješnijim sportskim klubom Općine Kostrena u seniorskoj konkurenciji.. Na svečanom proglašenju najuspješnijih sportaša i klubova Općine Kostrena za 2013.. godinu VK Jadran je proglašen najuspješnijim seniorskim klubom Općine.. U 2013.. godini smo treći put zaredom postali prvaci sjeverne skupine 2.. HVL.. Salona Jadran.. Utakmica 5.. kola 1B lige između Salone i Jadrana odigrava se s početkom u 13:30 sati na bazenima u Poljudu.. Nastavi čitati.. 01.. Najava 4.. kola.. U 4.. kolu 1B lige domaćini smo ekipi Zadra 1952.. Utakmica će se održati 22.. 2.. s početkom u 19:45 na bazenu Kantrida (ulaz slobodan).. 18.. 02.. Poraz u Dubrovniku.. S najudaljenijeg gostovanja nismo se  ...   kolo 22.. Jadran Zadar 8-8.. kolo 1.. 3.. Salona Jadran 11-8.. 7.. kolo 14.. Galeb Jadran 11-14.. 8.. kolo 29.. Jadran Bellevue.. 9.. kolo 5.. 4.. Zadar Jadran.. 10.. kolo 12.. Jadran Salona.. VK Jadran na Facebooku.. Sponzori.. Novi Postovi.. Odaberi mjesec.. Ožujak 2014.. Veljača 2014.. Siječanj 2014.. Prosinac 2013.. Studeni 2013.. Listopad 2013.. Rujan 2013.. Kolovoz 2013.. Srpanj 2013.. Lipanj 2013.. Travanj 2013.. Veljača 2013.. Prosinac 2012.. Kolovoz 2012.. Srpanj 2012.. Prosinac 2011.. Rujan 2011.. Kolovoz 2011.. Srpanj 2011.. Svibanj 2011.. Rujan 2010.. Kolovoz 2010.. Srpanj 2010.. Svibanj 2010.. Travanj 2010.. Ožujak 2010.. Veljača 2010.. Siječanj 2010.. Prosinac 2009.. Studeni 2009.. Listopad 2009.. Rujan 2009.. Kolovoz 2009.. Srpanj 2009.. Lipanj 2009.. Svibanj 2009.. Travanj 2009.. Ožujak 2009.. Veljača 2009.. Siječanj 2009.. Prosinac 2008.. Studeni 2008.. Rujan 2008.. Kolovoz 2008.. Srpanj 2008.. Lipanj 2008.. Svibanj 2008.. Travanj 2008.. Ožujak 2008.. Veljača 2008.. Siječanj 2008.. Prosinac 2007.. Studeni 2007.. Listopad 2007.. Rujan 2007.. Kolovoz 2007.. Srpanj 2007.. Lipanj 2007.. Svibanj 2007.. Travanj 2007.. Ožujak 2007.. Veljača 2007.. Siječanj 2007.. Prosinac 2006.. Studeni 2006.. Listopad 2006.. Rujan 2006.. Kolovoz 2006.. Srpanj 2006.. Lipanj 2006.. Svibanj 2006.. Travanj 2006.. Ožujak 2006.. Veljača 2006.. Ponosno pokreće WordPress..

Original link path: /
    Open archive

• Title: O nama | Vaterpolo klub "Jadran" Kostrena
    Descriptive info: Rani dani.. Osnivanjem Vaterpolo kluba ».. Jadran.. «, 18.. svibnja 2001.. godine u Kostrenu se četvrti put vratilo vaterpolo.. Nažalost, ovaj vodeni sport danas djeluje u istim, možda još i gorim uvjetima nego u vremenu kada su se prije više od 70 godina po prvi puta u Žurkovu spojili more, čovjek i lopta.. Vaterpolo se u kostrenskom moru igra svega pet mjeseci, točnije od kraja svibnja do kraja rujna, odnosno sve dok njegova temperatura ne padne ispod 19 stupnjeva Celzijusovih.. Ostalo vrijeme Kostrenjani gostuju trenirajući na plivalištu na Kantridi, ili pak odlaze na vikende po Istri gdje treninge odrađuju u hotelskim bazenima.. Usprkos problemima koji dolaze sa svih strana, entuzijazam ne napušta igrače i članove kluba, a najmanje njegova predsjednika Ljubomira Paškvana koji se itekako trudi da vaterpolo, sada kada se ponovo vratilo, u Kostreni i ostane.. Najljepše doba vaterpola u Kostreni bilo je tridesetih godina prošlog stoljeća kada je Sportski klub »Jadran« u kontinuitetu djelovao punih deset godina.. Sve je počelo 1924.. godine osnivanjem plivačkog kluba u sklopu kojega se 1930.. godine razvilo i vaterpolo.. Klub se ugasio 1939.. godine, odnosno početkom II.. Svjetskog rata, a tadašnji glavni animator plivanja i vaterpola bio je Davor Perović.. Kostrena je tada dala nekoliko istaknutih plivača, ali su oni svi redom prelazili u redove »Viktorije«, plivačkog kluba sa Sušaka.. Što se pak vaterpola tiče, Kostrena je tada imala odlične golmane Franića Paškvana i Tiha Vrha te igrače Ruda i Slavka Paškvana, braću Ivicu, Srećka i Viktora Vičića, Božu Suzanića, Viktora Mažera i Radovana Bašića, a suci su tada bili Davor Perović, Joco Janković i Dario Krtica.. Uglavnom, u godinama prije II.. Svjetskog rata vaterpolo je uz nogomet u Kostreni bio najpopularniji sport, a često se igrala i takozvana »hazena«, oblik rukometa na otvorenim, travnatim, igralištima čije su ekipe bile sastavljene od 9 igrača, prisjeća se Ljubomir Paškvan velikih dana kostrenskog vaterpola kada su »Jadranaši« igrali ligu s »Orijentom« sa Sušaka, »CPK-om« iz Crikvenice i klubom iz Novog Vinodolskog.. Dolazili su ovdje i plivači i vaterpolisiti jake »Viktorije«, te gosti iz Karlovca i Zagreba koje su Kostrenjani dobili s 5:2, odnosno 6:4.. »Pomorac« zaslužan za drugi povratak.. Koliko su Kostrenjani veliki sportaši i koliko se u Kostreni njeguju svi sportovi govori i povijesna činjenica da su za drugi povratak vaterpola u Žurkovo zaslužni nogometaši »Pomorca«.. Oni su bili i plivači riječkog »Primorja«, a u uvali.. Žurkovo ponovo su zaigrali vaterpolo utakmicu 1953.. godine vrsni plivači Želimir Perović, Ante Sušlić, Đuka i Fedor Suzanić, Brane Žburin, Ante Smeraldo, Ivo Vranić, Vjekoslav Bakašun i Aldo Grdaković.. Igrali su oni neslužbene lige sa sličnim klubovima, međutim, druga kostrenska vaterpolo priča trajala je svega četiri godine.. Opet, treći put, vaterpolo se u Kostreni nešto malo igrao sedamdesetih i osamdesetih godina, i to tako što je VK »Burin« u Žurkovu organizirao svoje treninge i odigravao utakmice.. Tada su u ovom sportu vrlo aktivni bili Iko Blažina  ...   rivi podnesen je u srpnju, a očekuje se da će dozvola stići svakog dana.. Radovi predviđaju betnoiranje dijela rive, postavljanje sezonskog kontejnera u kojeg bi se mogao spremati inventar kluba, a budući da je planom uređenja Žurkova predviđeno da se ovdje izgradi lukubran, može se reći da će »Jadran« zaliti prvi beton na putu do novog kostrenskog lukobrana.. Vrijednost investicije uređenja vaterpolo plivališta je oko 550 tisuća kuna, a prema riječima Paškvana 250 tisuća osigurala je Općina Kostrena, dio će dati klub uz pomoć sponzora, a dio bi mogao doći i od Primorsko-goranske županije kod koje se VK »Jadran« kandidirao za sredstva za poticanje društvenih potreba u sportu.. Plan je ovdje odigravati utakmice i trenirati, dok to naravno vremenski uvjeti dozvoljavaju, te organizirati popularnu takozvanu »divlju ligu« vaterpola koja je već vrlo popularna u Dubrovniku, a velike poklonike stekla je i u Opatiji.. Paškvan dodaje da će plivalište biti otvoreno za sve one koji se i dalje budu htjeli ovdje dolaziti kupati i sunčati, ali s naglaskom na one dobronamjerne kojima neće smetati djeca koja se uče prvim vaterpolskim vještinama.. Unatoč uvjetima dobri rezultati.. Mladi Kostrenjani jako vole ovaj sport, reći će njihov trener Šime Mišurac, a kada bi uvjeti za rad bili adekvatniji i rezultati, koji nisu loši, sigurno bi bili bolji.. Zbog toga što današnji propisi ne dozvoljavaju da se službene utakmice igraju u moru, VK »Jadran« domaćin postaje u gostima, odnosno ljeti na morskom plivalištu u Crikvenici, a zimi na Kantridi.. Vaterpolo se počinje trenirati s 10 ili 12 godina, ali nažalost mi toga uzrasta nemamo jer tako mala djeca ne mogu izdržati treninge u moru.. Zato je naš najmlađi uzrast od 13 14 godina, a i oni se, kada je more hladnije, znaju razboliti, pa izgubimo ekipu.. Usprkos svemu, naši kadeti i mlađi juniori prošle godine osvojili su prvo mjesto u II.. ligi sjever koja pokriva područje od Šibenika do Istre.. To je zaista veliki uspjeh jer ovu ligu igraju klubovi kojima su seniori već 10 godina jaki drugoligaši »CPK«, »Pula« i »Delfin« iz Rovinja.. Problema imamo kod sastavljanja juniorske i seniorske ekipe, još nismo izgradili dovoljno igrača, a ne želimo ih dovoditi sa strane jer je politika kluba da stvori svoju, originalnu ekipu na temelju svojeg podmlatka.. Želimo da vaterpolo u Kostreni uhvati korijene igramo na dugoročan razvoj ovog sporta.. Eto, prve godine imali smo 50 članova, a samo zbog loših uvjeta došlo je do osipanja jer roditelji jednostavno nisu htjeli dovoditi svoju djecu na treninge.. Često ne samo zbog hladnog mora i vremenskih uvjeta već i zbog gužve na ovom kupalištu, kada ovdje nastaje jednostavno pravi krakljanac, kazuje Mišurac.. Ipak, Kostrenjani treniraju, svojski se trude i nastoje ustrajati u svojoj želji da ovaj puta vaterpolo u Kostreni ostane, pusti korijene i zaživi iskreno kao što je to bilo i prije punih sedamdeset godina.. Odgovori.. Otkaži odgovor.. Ukoliko želite ostaviti komentar, morate se.. prijaviti..

Original link path: /o-nama/

• Title: Uprava | Vaterpolo klub "Jadran" Kostrena
    Descriptive info: Uprava kluba:.. Vaterpolo Klub Jadran Žuknica br 1b 51 221 Kostrena.. info@vaterpolo-kostrena.. hr.. Željko Šmitran predsjednik kluba i član izvršnog odbora.. UPRAVNI ODBOR:.. Ivor Županić član uprave i izvršnog odbora.. Šunjić Kristijan član uprave, trener i član izvršnog odbora.. Hontic Igor član uprave i izvršnog odbora.. Linšak Željko član uprave i izvršnog odbora.. Vrdoljak Luka član uprave i izvršnog odbora..

Original link path: /uprava/

• Title: Ekipa | Vaterpolo klub "Jadran" Kostrena
    Descriptive info: Ekipa Jadrana za tekuću sezonu 2012/2013.. Trener: Kristijan Šunjić.. pomoćni tener: Mario Gudić.. Vratari: Toni Krolo..

Original link path: /ekipa/

• Title: Sezona 2014 | Vaterpolo klub "Jadran" Kostrena
    Descriptive info: Jadran Kostrena za sezonu 2014.. nakon više godina vraća se u 1B ligaško natjecanje:.. Ekipa 2014:.. Toni Krolo.. Zoran Klapan.. Ivan Dragičević.. Alex Krainer.. Mislav Vrlić.. Deni Damjanović.. Deni Cerniar.. Matija Frajman.. Josip Vrlić.. Marko Cirković.. Davor Vizentin.. 12.. Mario Gudić.. Ivan Ševeljević.. 14.. Igor Cuomo.. Marino Višnić.. 16.. Marko Popović.. 17.. Domagoj Maček.. 19.. Marko Lenac.. 20.. Alen Možetić.. 21.. Andrija Zrinski.. 22.. Teo Kržanić.. trener:.. Kristijan Šunjić..

Original link path: /sezona-2012/

• Title: Arhiva | Vaterpolo klub "Jadran" Kostrena
    Descriptive info: 23.. 11.. 2012 —.. 10.. 2011 —.. U-13 Zupanijska liga 2011/12.. 09.. Osvrt na sezonu 2011.. 08.. liga sjever 2011.. 08.. Lista strijelaca 2011 Jadran.. 25.. 05.. 24.. 2010 —.. Linkovi vaterpolo.. Euro 2010.. 09.. 07.. Liga 2010.. 12.. 2009 —.. Novogodisnji turnir 2009.. 31.. Jadran Kostrena NADE 2009/2010.. Međužupanijska liga U-13.. Zimska Liga Najmladjih 2009.. 27.. liga 2009.. 06.. Turnir Kostrena 2009.. Raspored i rezultati sezona 2009.. Međunarodni vaterpolo turnir Kostrena 2009.. 04.. Jadran Kostrena Nade u Splitu 2009.. Vaterpolo na TV-u regije.. Raspored Treninga.. 2008 —.. Seniori 2009.. Mladost Pro Recco 6:9 polufnale.. TV waterpolo.. 30.. Regionalana liga 2009.. Kadetsko prvenstvo 2008.. Vaterpolo TV non-stop.. 06.. Jadran video clips.. 03.. PH mlađi kadeti 02-2007.. Strani suci u našem prvenstvu.. 01.. Interview Dejan Persic.. 2007 —.. Vaterpolo suci naše Regije.. Treneri razmišljanja prije lige.. Osijek Jadran 7:12.. Jadran Betina 8:10.. Raspored i rezultati 1.. lige sezona 2007/08.. Juniori Svjetsko prvenstvo.. Škola Vaterpola Bazen Kantrida.. Upisi u školu Vaterpola.. Jadran Zadar 14:11.. Linkovi.. Dinamo Jadran Salata 07..  ...   Jadran.. 05.. Tablica i rezulatati II dio lige.. 2006 —.. Kostrena 2006 kraj.. Zimska liga RIJEKA 2006.. 28.. CPK Jadran.. All-Time Score.. Tablica.. Anton Bunoza.. Slike by reny.. Pregled po utakmicama.. Statistika igrači.. Utakmice.. Jadran Coning.. Biograd Jadran (5.. -8.. mjesto).. Zagreb Jadran.. Jadran Zagreb.. Jadran Biograd.. Jadran Pula.. Delfin Jadran.. Biograd Jadran (skupina).. Jadran UPAS.. Pula Jadran.. Jadran Delfin.. STATISTIKA 1B LIGE 2006.. Klupska lista strijelaca 3.. lige.. Transferi.. Rezultati III 2006.. III liga sezona 2006.. Pravila vaterpola.. Juniori: Zadar Jadran.. Juniori: Jadran Pula.. Juniori: Delfin Jadran.. Varaždin Jadran.. Jadran Rab.. Lošinj Jadran.. Opatija Jadran.. Burin Jadran.. Galerije Juniori.. Galerije Seniori.. Galerije.. Tablica i rezultati Juniori.. Luka Pavlović.. Juniori 2006.. Juniori.. Seniori.. Juniori 2005.. Seniori 2005.. Boban Voštić.. Treneri.. Šime Mišurac.. Marijan Pichler.. Marin Škunca.. Dino Kurelović.. Damir Milković.. Robert Užar.. Dario Radošević.. Karlo Grabar.. Edvin Calderara.. Franko Vizentin.. Robert Antić.. Ivan Markovinović.. Dorijan Vranić.. Luka Šikić.. Marin Biondić.. Lista strijelaca 1B liga.. 1B liga.. Vrdoljak Luka.. 07.. Seniori 2006.. Vrdoljak Ivan.. Tablica i rezultati Seniori..

Original link path: /arhiva/

• Title: Pobjeda u Makarskoj! | Vaterpolo klub "Jadran" Kostrena
    Original link path: /pobjeda-u-makarskoj/
    (No additional info available in detailed archive for this subpage)

• Title: VK Jadran proglašen najuspješnijim sportskim klubom Općine Kostrena u seniorskoj konkurenciji | Vaterpolo klub "Jadran" Kostrena
    Descriptive info: Pobjeda u Makarskoj!..

Original link path: /vk-jadran-proglasen-najuspjesnijim-sportskim-klubom-opcine-kostrena-u-seniorskoj-konkurenciji/

• Title: Salona – Jadran | Vaterpolo klub "Jadran" Kostrena
    Descriptive info: Utakmica je počela vodstvom domaćina, 1:40 do kraja prve četvrtine rezultat je 4:1.. Prva četvrtina završila je rezultatom 4:2 za domaćine.. Druga četvrtina počinje napadom Jadrana.. 4:47 do kraja druge četvrtine Salona je postigla zgoditak s igračem više iz lijevog krila.. Rezultat je 5:2.. Igor Cuomo zabija za 5:3, 4:07 do poluvremena.. Domaćini brzo odgovaraju pogotkom za 6:3 (3:49).. Trener Šunjić traži minutu odmora, 1:43 do kraja 2.. četvrtine pri rezultatu 6:3 nakon nekoliko promašenih prilika s obje strane.. Josip Vrlić atraktivno pogađa za 6:4 minutu prije poluvremena.. U poslijednjim sekundama 2.. četvrtine imali smo priliku vratiti se na -1 s igračem više, ali domaći golman je obranio.. Na 5 minuta odmora ide se s rezultatom 6:4.. Utakmicu prati 50-ak gledatelja.. Nakon 38 sekundi igre u nastavku domaćini povećavaju svoju  ...   četvrtine.. U zadnjoj sekundi četvrtine Salona zabija za 8:6 s igračem više.. Nakon minute igre u poslijednjoj četvrtini Salona iz kontranapada povećava prednost na 9:6.. Time-out za domaćine.. Nakon nekoliko promašaja trener Šunjić poziva zadnju minutu odmora 2:50 minuta do kraja s igračem više.. Gol za nadu u preokret postigao je Igor Cuomo.. Rezultat je 9:7.. 1:10 do kraja, obostrano isključenje, a nakon nekoliko sekundi i dodatno isključenje za Jadran.. S braćom Vrlić u prostoru za isključene igrače Salona zabija za 10:7.. Nakon primljenog gola Deni Damjanović dobiva crveni karton na klupi.. Jadran se vraća na 10:8.. U poslijednjoj sekundi utakmice igrač Salone našao se sa sam na 2 metra od gola i zabija za konačnih 11:8.. Zapisnik s utakmice.. VK Jadran proglašen najuspješnijim sportskim klubom Općine Kostrena u seniorskoj konkurenciji..

Original link path: /salona-jadran/